• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sivilce İzleri Nasıl Yok Edilir

Sivilce İzleri Nasıl Yok Edilir

İnsanların görüntü açısından canını yakan ve özellikle de bayanların yüzlerinde görmeye dayanamadıkları sivilceler; cilt bakım ürünleri ile ortadan kaldırılabilir. Sivilceli bir yüz ile insan içine çıkmak istemeyen bayanlar; yapacakları cilt bakımı sayesinde sivilce izlerini yok edebilirler. Cildin güzelliğini bozan ve insanların canını da bir hayli sıkan sivilceleri nasıl ortadan kaldırabileceğiniz konusunda sizlere yardımcı olacağız.

Sivilce izleri nasıl yok edilir konumuzda farklı farklı yollar bulabilirsiniz, tüm bu yolları vermemizin temel sebebi herkesin cildinin farklı olması ve farklı reaksiyon göstermesidir. Bu adımları takip ederek mutlaka sonuca ulaşabilirsiniz.

 

Sivilce İzleri Nasıl Yok Edilir Adımları

 

Sivilce İzleri Nasıl Yok Edilir Adımları
Sivilce İzleri Nasıl Yok Edilir Adımları

 

Sivilcelerin oluşturduğu kötü görüntüyü yok etmek için yapmanız gereken bazı adımlar bulunuyor. Bunları dikkatli bir şekilde uygulayarak, siz de yüzünüzde kötü görünüme neden olan sivilcelerden anında kurtulabilirsiniz.

İşte sivilcelere elveda demek için uygulamanız gereken cilt bakımı adımları şu şekilde…

 

Doğal Ürünleri Tercih Edin

 

Sivilcelerinizle her ne kadar barışık olduğunuzu söyleseniz de; özel bir davete katılacağınız zaman, misafirliğe gideceğiniz zaman, hatta dışarıya adım atacağınız anda, aynı karşısında o görüntüyü görmeniz sizi ister istemez huzursuz edecektir. Yüzünüzde meydana gelen ve sizi huzursuz eden bu sivilcelerden kurtulmanız mümkün.

 

Asla bu sivilceleri yüzünüzde gördüğünüzde onlara temas etmeyin ve sıkarak patlatmaya çalışmayın. Zira onları patlatmanız; yüzünüzde kalıcı izlerin oluşmasına yol açacaktır.

 

Cilt temizliğine dikkat etmeniz ve cildinizi temiz tutmanız; sivilce oluşumunu önleme noktasında sizlere yardımcı olurken, oluşan sivilceleri yok etmek konusunda da eczanede satılan sivilce ve yara giderici ürünler size fırsat sağlayacaktır.

Ancak satın alırken içeriğini okuyup, sizin cildiniz için uygun olup olmadığına karar vermelisiniz. Doğal yöntemlerle elde edilmiş olan ürünleri tercih etmekte fayda olacaktır. Bu şekilde yüzünüz tahriş olmadan, sivilceler ve onların yol açtığı izler ortadan kalkacaktır.

İlginizi Çekebilir :   Bebek maması kilo aldırır mı?

 

Düzenli Beslenme ve Uyku Önemli!

 

Düzenli Beslenme ve Uyku Önemli!
Düzenli Beslenme ve Uyku Önemli!

 

İstediğiniz kadar cilt bakım ürünü kullanın ve güzelliğinize bu şekilde önem verin; eğer doğru ve düzenli beslenmeniz ya da uykunuz yoksa bunların hepsi boşa gidecektir. Zira insan sağlığının her alanında olduğu gibi, güzellik konusunda da düzenli beslenme ve uyku bir hayli önemlidir. Uykunuzu düzenli bir şekilde alır ve beslenmenizi de aynı şekilde düzenli ve doğru bir şekilde yaparsanız; cildiniz daima genç kalır.

 

Limon Suyu Birebir

 

Limon Suyu sivilcelere birebir
Limon Suyu sivilcelere birebir

 

Cilt üzerinde yaptığı olumlu etkiler nedeni ile birçok özel cilt maskesinde kendine yer bulan limon suyu; sivilce izlerinin yok edilmesi konusunda da önemli bir rol oynuyor. Limon suyu, derinin üzerinde hızlı bir değişim gerçekleştirmekte ve sivilce izlerinin kolay bir şekilde ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır. Doğal bir cilt bakım maskesi olan limon suyu; sivilcelere karşı açacağınız savaşta yanınızda olacaktır.

 

Buzun Etkisi

 

Çeşitli hastalıkların ve yaraların iyileşmesi sürecinde tercih edilen buz; cilt bakımı alanında da yine birçok faydası ile dikkat çekiyor. Özellikle yüzde çıkan sivilceleri yok etmek ve onların bıraktığı izleri gidermek adına buzdan yardım alabilirsiniz. Buzun cilde verdiği soğuk etki sayesinde iltihaplar giderilmekte ve bu şekilde sivilce tedavisi sonuç vermektedir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Güvenlik Kodu:

DMCA.com Protection Status