• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Hamilelikte Beslenme ve Diyet Desteği

Hamilelikte Beslenme ve Diyet Desteği

Diyet kadın erkek demeden istenilen vücut oranlarına ulaşmak için yapılması gereken ilk adımlardan biridir. Elbette çoğu zaman diyetin yanına eklediğiniz spor ile daha hızlı ve daha sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlayabilirsiniz. Bazı durumlarda ise maalesef spor yapmanız kısıtlanabilir ki bunlardan biri de hamilelik dönemidir.

Diyet hamilelik döneminde sadece doktor kontrolünde yapılmalıdır ki bu da oldukça düzenli ve aslında sağlıklı beslenme programı olarak ilerleyerek sizi fazla kilo alımından korumaktır. Diyet her aşamada ve her durumda asla kendi başınıza yapacağınız bir adım değil, doktor kontrolünde yapacağınız bir kilo verme çalışması olmalıdır. Aksi halde zayıflamak yerine birçok rahatsızlıkları kapınıza çekebilirsiniz.

 

Hamilelikte Diyet Desteği

 

Hamilelikte Diyet Desteği
Hamilelikte Diyet Desteği

 

Hamilelikte beslenme oldukça önemlidir. Elbette fazla ve aşırı yemek bebeğinize yarar vermeyeceği gibi, ağır diyet yapmak ve yemekten kaçmakta bebeğinize gelişim açısından zarar verecektir.

 

Hamilelikte Beslenme Nasıl Olmalıdır

 

Hamilelikte Diyet Desteği
Hamilelikte Diyet Desteği

 

Hamilelikte beslenme konusunda alacağınız uzman yardımı ile hem bebeğinizi en güzel şekilde anne karnında besler hem de kilonuzu daha oranlı bir şekilde arttırarak kaliteli bir gebelik süreci geçirmenize yardımcı olur. Hamilelikte beslenme konusunda sizlerde destek almak istiyorsanız alanında uzman olan merkezleri ile çalışabilir ve size özel bir program ile kilo kontrolü yapabilirsiniz.

Vücut analiz ölçümü yapılarak ilk olarak size ait bilgiler raporlanır ve buna göre bir diyet programı oluşturulur. Vücut analiz ölçümü ile sizde bulunan yağ oranlarını, su oranlarını ve kas oranlarını görme imkanı bulur ve vücudunuzun sesini dinlemiş olursunuz.

Her zaman düzenli olarak tekrar bu analizlere katılır ve bu içinde geçirdiğiniz süreç içinde olan değişimler izlenir. Vücut analiz ölçümü size özel bir programın yapılması için nerede ise olmazsa olmazdır. Aynı kiloda olan birinde yağ oranı daha yüksek çıkarken bir diğerinde ise daha düşük olabilir. Bu sebeple o kişiye özel bir çalışma yapılarak daha sağlıklı bir kilo verilmesi sağlanır.

İlginizi Çekebilir :   Hepobur Diyeti ile 1 Ayda 6 Kilo Verin

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Güvenlik Kodu:

DMCA.com Protection Status