• DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
7 Zeytin 1 İncir Diyeti

7 Zeytin 1 İncir Diyeti

Bir çok popüler diyeti anlatıyoruz, bu yazımda da çok farklı bir diyet sisteminden bahsedeceğim. Son günlerin en popüler diyeti 7 zeytin 1 incir diyeti iyi ve kötü yönleri ile ele alıp kullanıcı yorumlarını size yansıtmaya çalışacağım.

Bir çok faydası bulunan 7 zeytin 1 incir diyeti zayıflamaktan başka sağlık içinde kullanılabilir.

 • Kemik ve diş sağlığına katkısı büyüktür.
 • Nefes kontrolünü destekler.
 • Süt içemeyenler, süt sevmeyenler için çok faydalıdır.
 • Kalp sağlığında önemlidir, kalbi güçlendirir.

Bunların yanı sıra zayıflamak isteyenler için de önerilir. Bu diyet yapıldığı taktirde iştah azalır, sindirim sistemi daha iyi çalışır ve yağ erittiğine dair rivayetler vardır. Ayrıca ünlü refsleksolog 138 kilodan 85 kiloya düşmüştür yani 53 kilo vermiştir. Daha sonrasında ise 7 zeytin 1 incir hapı çıkarmıştır.

7 incir 1 zeytin diyeti hapla değil de doğal yoldan kullanacak olanlar mutlaka ve mutlaka 7 zeytin 1 incir içindekiler başlığını okusun işin sırrını o başlıkta vereceğim.

 

7 Zeytin 1 İncir Hapı

 

Japonya da 25 yıl yaşlılık ve yaşlanma adına deneyler yapılmış ve bu deneyler sonucunda insan vücudunda salgılanan bir hormon keşfetmişler. Bu hormon insan vücudunun gençleşmesinde ve daha sağlıklı olmasında önemli olduğu görülmüş. Bu hormonun daha fazla salgılanmasını sağlayan 7 zeytin 1 incir olduğunu görmüşler. 7 zeytin 1 incir birlikte tüketilirse eğer bu hormon daha fazla salgılanıyor, sindirim sistemini düzene sokuyormuş.

7 zeytin 1 incir hapı yapılmış olmakla beraber sizlere bunun kürünü anlatacağım. Böylece 7 zeytin 1 incir hapı almadan nasıl kullanacağınızı ve kürü nasıl uygulayacağınızı anlayacaksınız.

 

7 Zeytin 1 İncir Kürü

 

7 zeytin 1 incir diyeti
7 zeytin 1 incir diyeti

 

7 zeytin 1 incir kürü günde 2 defa kullanılmakta olup, yemekten 1 saat önce yemeniz gereklidir. Yemeklerden 1 saat önce 7 zeytin 1 incir beraber yenmelidir. Bu kürü 1 ay devam ettirip denemekten fayda var. 7 zeytin 1 incir kürü ilginçtir ki İslam’da da yeri vardır. Tin süresinde incir geçmektedir. Kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim’de zeytin 7 yerde, incir ise 1 yerde geçmektedir.

İlginizi Çekebilir :   En İyi Bebek Maması Hangisidir

7 zeytin 1 incir kürü 2 ay kullanılması önerilir, benim sizlere tavsiyem bir ay deneyip kullandıktan sonra yararını görüyorsanız devam etmenizdir.

 

7 Zeytin 1 İncir Kullanıcı Yorumları

 

7 zeytin 1 incir diyeti
7 zeytin 1 incir diyeti

Arkadaşlar 7 zeytin 1 incir diyeti sizler için derledim. 7 zeytin 1 incir diyeti hap olarak alınabilir yada doğal olarak sizlerde yapabilirsiniz. Bu diyeti yapanlardan fikir almak isteyebilirsiniz. Bu sebeple bende 7 zeytin 1 incir diyeti yapanların yorumlarını sizler için derledim.

 • Herkese merhaba başladığımın ilk günü iyi hissetmiyordum, herhalde başka bir şeyden kaynaklı psikolojik bir durumdu. Esat hocam ile bizzat görüşüp konuştuk, çok güzel ilgilendi. Bu hafta 2. haftam bitiyor ve yaklaşık iki kilo verdim. Uzun zamandır kilo vermede güçlük yaşıyordum, devam edeceğim.
 •  Ben ürünü yaklaşık on gündür kullanıyorum. Gerçekten az yediriyor, bu arada tip 2 şeker hastasıyım. Şeker hastaları için bildiğiniz üzere kilo vermek çok zor. Ürününüz çok güzel on gün içinde 2 kilo vermeyi başardım.
 • 2 gündür doğal yoldan 7 zeytin bir incir diyeti kullanıyorum. Sabah aç karnına yarım litre su ile birlikte tüketiyorum. Resmen iştahı mı kesiyor, tıkıyor beni, kahvaltıyı 2 saat sonra yapabiliyorum. İştah kesiyor diyebilirim.
 • Daha önce de konuşulan bir şeydi, iki mucize nimet incir ve zeytin, benim iş arkadaşım esat başarandan yola çıkarak başlamıştı, ciddi kilolar verdi.
 • Ben yapıyorum yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum, 3. hafta sonunda etkisini göstermeye başlıyor. Bu yüzden sizden ricam sonuna kadar devam edin. Ben tavsiye ediyorum hiç bir şey olmasa bile sabahları çok dinç kalkıyorum.
 • Ben aç karnına yiyorum, benim bir hafta oldu 7 zeytin 1 incir diyeti başlayalı, bir haftada 2.7 kilo verdim. Günlük su içim miktarınızı mutlaka arttırın birde kesinlikle günlük yürüyüşler yapın.

Arkadaşlar benim 7 zeytin 1 incir kullanıcı yorumları için bulabildiğim bu yorumlar var, siz de kullandıysanız, mutlaka bu yazımın altına yorum atın. Çok kullanılan bir diyet olmaması sebebi ile 7 zeytin 1 incir diyeti ile ilgili pek yorum yok maalesef, sizler deneyip yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Karpuz Peynir Diyeti Nasıl Yapılır? Haftada 4 Kiloya Kadar Verdiren Diyet

 

7 Zeytin 1 İncir Diyeti İçindekiler

 

7 zeytin 1 incir diyeti
7 zeytin 1 incir diyeti

 

Burada çok önemli bir noktaya değineceğim. Herkes bu diyetin 7 zeytin 1 incir diyeti olarak bilse de içerisinde belirli farklılıklar var. Bunlar ise bir hurma, iki firske üzeriklik tohumu ve azıcık zeytinyağı ekleyerek bu diyeti uygularsanız daha çok yararını göreceksiniz. Ünlü doktor Esat başaran bu şekilde yani 7 zeytin 1 incir diyeti yanında bu nimetleri kullanarak kilo vermiş.

 

Zahide Yetiş 7 Zeytin 1 İncir Diyeti 

 

7 zeytin 1 incir hapı
7 zeytin 1 incir diyeti

 

Zahide Yetiş programında bu diyeti anlattı ve kendisinin de 7 zeytin 1 incir diyeti uygulayacağından bahsetti.

 • İncirin kuru yada meyvesi, zeytinin siyah yada yeşili fark etmez her türlüsünü yiyebilirsiniz.
 • Sürekli olarak kullanabilirsiniz, hiç bir zararı yoktur, özellikle de şeker hastaları rahatlıkla tüketebilir.
 • Kuranı Kerim’de tin süresinde incir ve zeytin nimetleri geçiyor.
7 zeytin 1 incir diyeti
7 zeytin 1 incir diyeti

 

7 zeytin 1 incir diyeti ile ilgili birde video yayınlayacağım. Mutlaka 7 zeytin 1 incir diyeti uygulayanlar bu yazımın altına yorum bıraksın. 7 zeytin 1 incir diyeti uygulayacak kullanıcılara ışık tutacaktır.


İrem Derici’nin Çok Kilo Vererek Yoğun Bakıma Düştüğü Diyet Arpa Diyeti için Tıklayınız

Doyana Kadar Yiyebileceğiniz Diyet Fevzi Özgönül Diyet Listesi Tıklayınız

Berna Laçin Fazla Kilolarından Gaps Diyeti ile Kurtuldu Tıklayınız

30 Günde 7 Kilo Verip Birde 10 Yıl Gençleşmek Mi İstiyorsunuz Dr. Yavuz Yörükoğlu Diyeti Tıklayınız

Yılların Eskitemediği Diyet olan Dukan Diyeti için Tıklayınız

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Güvenlik Kodu:

DMCA.com Protection Status