• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
1 yılda 50 Kilo Verdi

1 yılda 50 Kilo Verdi

Onun adı Ceren Sunay zayıflamaya başlamadan önce 124 kiloydu, tabiri caizse eski halini yarıya böldü, tam olarak 50 kilo verdi. Şu anda 74 kilo, ilk hedefi 69 kiloya düşmek, daha sonra ise 62 kiloyu görmek. İşin en ilginç yanı ise 50 kiloyu yaklaşık 1 yılda vermiş olması, bu bize azmin zaferini kanıtlıyor.

 

 

Kendisi yüksek lisans öğrencisi, çocukluğundan beri obezite hastalığı olan Ceren Sunay, hayali olan vücuda çok kısa sürede kavuşmuş.

Aşırı kilo aldığı dönemde sağlığı bozulmuş, yürümekte zorlanmış, ağrıları olmuş fakat bir gün AVM de gezinirken fazla kiloları kendisine dert edinmiş. Bir mağazada gezinirken 52 bedene girememesi sonucu kendisine kızan Ceren Sunay, o gün zayıflamaya karar vermiş.

 

Kendisi hiçbir şekilde cerrahi müdahale geçirmemiş, tamamen düzenli beslenerek ve spor yaparak sağlığına kavuşmuş. Beslenmesini proteini ana besin kaynağı yaparak düzene sokmuş, meyve yemiş fakat aşırıya kaçmamış sonuç olarak 54 bedenden 38 bedene düşmüş.

Tavsiyeleri ise ilk olarak kan tahlili, tetkik yaptırın ve hastalığınız yada bir değeriniz de düşüklük olup olmadığını öğrenin, ara öğünleri ihmal etmeyin çantanızda taşıyın. Eğer bu tetkiklerde sorun olursa uzman kontrolünde kilo vermeye çalışın.

İlginizi Çekebilir :   Kegel Egzersizi Nedir ve Nasıl Yapılır
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Güvenlik Kodu:

DMCA.com Protection Status